Yazdır E-posta
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

HULKİ CEVİZOĞLU

 

KÜRT - YAHUDİ DEVLETİ KURULUYOR

Hulki Cevizoğlu tarafından hazırlanan "Ceviz Kabuğu Programı''na konuk olan Prof. Dr. Yalçın Küçük çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Prof.Dr. Küçük, İsrail''de 200 bin Kürt Yahudisi''nin bulunduğunu söyledi.

Hulki Cevizoğlu''nun Flash TV''de yayınlanan Ceviz Kabuğu Programı''na katılan ve kendisini "devrimci" olarak tanımlayan Prof. Dr. Yalçın Küçük, "Son 40 yıldan beni çıkardığınız zaman hiçbir ciddi tartışma kalmaz. Çok satılan bir yazar olmak istemiyorum. Beni tanımak isteyenler tanıyor'' dedi.

5,5 saat süren Ceviz kabuğu programında Cevizoğlu''nun sorularını cevaplandıran yalçın Küçük, çok iddialı ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

İbrani asıllı Dışişleri Bakanları Cevizoğlu''nun ''Siz sabetaizmi kötü bir şey olarak mı görüyorsunuz'' sorusunu ''1967 öncesi sabetaistlerle hiçbir sorunum yok. Bu ülkeye çok büyük katkılarda bulundular'' diyerek cevaplayan Yalçın Küçük, şunları söyledi: ''Benim için artık sabetaizm meselesi bitmiştir. ABD, İsmail Cem''in Cumhurbaşkanı olmasını istiyordu. Tek başıma bunu engellemeye gücüm yetmezdi, ancak bunu sabetaizmi ortaya çıkararak önlediğimi sanıyorum.'' TÜSİAD''ın 2.adamının ''deklare Yahudi'' olduğunu savunan Küçük, ''Dışişleri bakanları İbrani asıllılardan seçiliyor. Masonluğu idare edenler de sabetaistlerdir'' dedi.

Türk aydınını dövmek lazım Türk aydınlarını değiştirmeye çalıştığını ifade eden Küçük, ''Türkiye aydını verimsizdir. Türk aydını yatakta iktidarsızdır. Türk aydını tercüme odasında doğmuştur'' dedi.

Bunun üzerine ''Türk aydınları sizi takıyor mu?'' sorusunu yönelten Cevizoğlu''na Küçük, şu yanıtı verdi: ''Çok.. Bu kadar verimsiz aydını kavga etmeden değiştiremezsiniz. Şu anda dövme noktasında hırpalamak lazım, şu anda çok verimsizler. Türk aydını bana büyük hakaretler yaptı ben sustum.'' Magosa''yı ben aldım, gaziyim Ceviz Kabuğu'nda, Kıbrıs gazisi olduğunu ilk kez açıklayan ve gazilik belgesini gösteren Yalçın Küçük, ''ben TC ordusu ile birlikte savaştım. Kıbrıs Barış harekatına katıldım. Hiç kimse bana Türk subayları hakkında kötü bir şey söyletemez. Magosa'yı ben aldım, benim birliğim aldı'' dedi.

Sözlerine bugünkü hükümeti eleştirerek devam eden Küçük, ''bugün Osmanlı'nın vezirlerinden çok daha fazla teslimiyetçiler yönetiyor bu ülkeyi.

Yeni bir kurtuluş mücadelesi başlatmak lazım.

Türkiye 1918'dedir şu anda.'' diye konuştu.

Kıyılarımızı Yunanlaştıracaklar Avrupalı olmak istemediğini, batı aydının kompleksli olduğunu, ifade eden Prof. Dr. Küçük, şunları kaydetti: ''Batıdan alacağımız aldık. Bundan sonra Avrupa'dan alınacak hiçbir şey yoktur. Avrupa ne yaptı ne çıkardı görüyoruz, bir tane Şlmci kız çıkardılar, o da pornodan çıktı. Bu mu çağdaşlık. Biz AB'ye girersek tüm davranışımız kültürümüz Avrupalı olacak ben bunu istemiyorum. Avrupa Bush'un Avrupasıdır. Avrupa'nın Türkiye'yi neden almayacağını biliyorum. Avrupa Türkiye'yi ABD'nin bir uydusu olarak gördüğü için almayacaktır. ABD Türkiye'nin girmesini neden istesin, onun Büyük Ortadoğu projesi var. Türkiye'nin AB kapısı kapanmıştır.''

AB'ye karşı olduğunu söyleyen Küçük, ''Ben Atinalı olsam, Atinalı yönetici olsam Türkiye'nin AB'ye girmesini isterim, neden; 20 senede batı kıyılarımızı Elenize ederler, Yunanlaştırırlar. Etmeye de başladılar zaten'' dedi.

Yabancı sermayeye karşıyım Dış turizme 40 yıldır karşı olduğunu, turistlerin Türkiye'ye gelmesine değil, bunun bir kampanya haline gelmesine karşı olduğunu kaydeden Küçük, ''Bu nedenle yabancı düşmanı diyorlarsa desinler'' dedi ve "Dış turizm ile O.... sektörü birlikte gidiyor. Artık bir gecelik birliktelikler normal oldu, fahişelik normalleşti" şeklinde konuştu. Hulki Cevizoğlu'nun ''Türk turizmine balta mı vurmak istiyorsunuz?.'' sorusuna ''Türk parasının değerinin düşürülmesine karşıyım. Devalüasyon yaparak Fiyatları ucuzlatıyorsunuz. Yabancı sermayeye de karşıyım'' diye cevap veren Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Ben bu ülkede yabancı sermaye görmek istemiyorum. Benim egemenliğimi engelliyor.'' Urfa Yahudi için kutsaldır 30 Yıldır ABD'nin bu bölgede bir Kürt devleti kurmak istediğini vurgulayan Küçük, ''Ben TC'nin kürt politikasını yanlış buluyorum. Barzani devletini siz kuruyorsunuz. Türk devleti Kürt devletini kuruyor. Türk devletinin izlediği politika yanlış bir politika. Türkiye devleti ortadan kaldırılıyor. Bana göre Türkiye devleti bitmiştir artık, cumhuriyet bitmiştir. Mustafa Kemal 2002'den sonra gerçekten ölmüştür'' diye konuştu.

Leyla Zana ve arkadaşlarının, artık yahudilerin kontrolüne girdiklerini açıklayan Prof. Küçük, şöyle devam etti: "Barzani aşireti yahudidir. İsrail'de bugün 200 bin kürt yahudisi var. Leylalar hapishaneden çıktıktan sonra Bazani yanlısı oldular. Eskiden otonomi istemiyorlardı, şimdi istiyorlar. Bu, benim kürtlerimin isteği değil, yahudi projesi uygulanmak isteniyor" Büyük İsrail'in kurulmadığı sürece İsrail'in ayakta kalamayacağını ileri süren Küçük, şunları söyledi:

''Suriye ve Urfa'yı bir şekilde içine katmadan İsrail ayakta kalamaz. İsrail'in dünyadaki en yakın durduğu kavim Türkler değildir, Kürtlerdir dedim, bu doğru çıktı. Bugün kuzey ırakta kurulmak istenen de Kürt-Yahudi devletidir. İsrail, Türkiye''de toprak alıyor. Kimin İsrail adına toprak aldığını biliyoruz. Urfa Yahudiler için Kudüs kadar kutsaldır. Tüm bu yapılanları Büyük Orta Doğu projesinden ayırmamak lazım.''

Diyarbakır belediye başkanı siyonisttir

Çarpıcı açıklamalarını sürdüren Yalçın Küçük, Kuzey Irak'taki kürt kamplarının vurulması üzerine yas ilan ettiği için Diyarbakır belediye başkanının siyonist olduğunu ileri sürdü ve belediye başkanının Türkiye'nin çıkarlarını savunması gerektiğini söyledi. Programı arayan eski Özel Hareket Daire Başkanı, özel timci İbrahim Şahin ile de tartışan Küçük, İbrahim Şahin'in "şehitlerden özür dileyin, yoksa basın yoluyla sizi lanetleriz" sözleri üzerine masaya yumruğunu vurarak, "Daha çok beklersiniz. Size hesap vermeyeceğim. Yaptıklarınızı yanlış buluyorum" dedi.

Ecevit, Musul''un alınmasını istedi Ceviz Kabuğu'nda, Türkiye'de Avrupa yanlısı bir Kürt partisinin kurulmak istendiğini belirten Küçük, ''Türkiye'deki Kürtleri, bu topraklara bağlamadığımız takdirde, kurulacak Kürt devletinde Türk topraklarından da parça gitmesi kaçınılmazdır'' dedi.

Ecevit'in Cumhurbaşkanı'nı son ziyaretinde "Musul'u almamız lazım, yoksa onlar gelip alacak" dediğini hatırlatan Küçük, ''Hilmi Paşaya kadar olan genelkurmay başkanları AB'ye girmek istemiyordu. Türk ordusunun büyük bir bölümünün AB'ye girmek istemediğini biliyorum'' diye konuştu.

Dedem sörgürgecilerle işbirlikçiydi

Programda izleyicilerin sorularını da yanıtlayan Küçük, bir soru üzerine, dedesinin Fransız sömürgecilerin işbirlikçisi olduğunu da açıkladı ve internet sitelerinde ''Apo'yu yönettiği'' yönünde kendisi ile ilgili yazılan yazılara da katılmadığını söyledi.

--------

 

Kaynak : Hulki CEVİZOĞLU - 03.01.2005 -
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/yazar.asp?id=13&altid=1405